Fujná úvaha o špáráňí sa v nosi

Autor: Štefan Vidlár | 24.1.2021 o 11:49 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  96x

Ignoranťi, kreatúry, záškodňíci, sabotéri! Nestačí vám postoj ludzí, svjedomí sa vám nebudzí?     Najväčším spojencom až požehnaním pre Smerohlas je Covid...  

Furt ešče stále sa ňegdo pohoršuje nad špáraňím sa v nosi. Chudák prezidentský kandidát, fčil aktuálňe vylúčený z edukatívňího marx-leňinského procesu na žandárskej akadémiji, je jakýmsi etalónem. Já si ale spomínám, staropamjeť u dúchotcú zvyčajňe funguje, jak velice dávno na jedném predstaveňí v Národňím, paňi Meličková velice šikovňe počas svojeho monológu uďelala to isté a decentňe upuscila daný obsach na desky, keré znamenajú svjet. Téš v telce na galapredstaveňí pri uďelovaňí, uš nevím, no významňích kultúrňích cen, gde publikum sedzelo po štyroch za stolama a né v radoch v lavicách, tak pri zábjeri na frontmena Elánu si tento borec vyšpárané a asi aj mazlavé najprf pjekňe mezi prstama zguličkoval a potem schoval do cípa bílého obrusu.

 

No co, je to ludské a co je je ludské je prirozené a normálňí, to zas tak pranírovat nemusíme. Nech sa Vám to neproťiví, ale priznajme sa, kolik požitkú a poťešeňá nám mnohým táto intímňí činnosť v časoch relaxu donese!

A to je ono,  i n t i m ň í!

Podla možnoscí intimňí! Hmm, ale je to intimňí v auce pri čekáňí na zelenú, na manželku v obchodze, počas jízdy v dopravňích prostredkoch, na pláži, v kine, v divadli, v čekárni, ...?

 

Moja odpovjeď je, že bude to asi ve výchovje. Ve výchovje v rodziňe, ve škole, ve společnosci. Já vím, tých výchov je fčil jaksi moc. IT abilita, jazykové vybaveňí, samotná odbornosc, ekológia, základy ekonomiky, úsporňí energetika, politika a demokracija, motorizmus, výživa, zdravý životňí štýl, úcta k starším atď. A jaksi fundamentálňí etiketa sa tam v mnohých prípadoch nevejde.

 

dedo Pejo

 

 

PS: Nabudúce podobné pojednáňí o prdzeňí, grgáňí, mlaskáňí, plucí (chrácháňí), vulgárňím vyjadrováňí, ...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Poslanec OĽaNO Šudík: Som za odchod Matoviča, ak pôjde aj Sulík a ďalší

Poslanec Tomáš Šudík hovorí, že v klube OĽaNO sú dvaja až traja poslanci, ktorí vyslovujú kritiku.

Komentár Zuzany Kepplovej

Náš vzťah s Petrom

Premiér nás jedným statusom teleportoval do čias franských špehov a byzantských bratov.

V slovenskej koaličnej kríze sa po Putinovi objavuje už aj Orbán

Korčok rieši Sputnik V aj dvojaké občianstvo.


Už ste čítali?